KAMU-SEN’DEN TAM DESTEK GELDİ

Üniversiteli işçiler platformu olarak 20 Şubat günü Ankara çıkarması kapsamında ilk olarak Türkiye Kamu – Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ ziyaret edildi.

Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezindeki ziyarete Malatya, Kırşehir, Eskişehir, İstanbul, Kahramanmaraş ve Ankara’da bulunan üniversiteli işçiler platformu üyeleri katıldı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder KAHVECİ’ye statü değişikliği isteğimiz ile ilgili taleplerimizi sunduk. İstek ve temennilerimiz ile ilgi sunum dosyamızı arz ettik. Türkiye Kamu-Sen’in desteklerini beylikdüzü escort istedik.

Genel Başkan KAHVECİ; Üniversite mezunu kamu işçileri anayasanın gereği olarak memur kadrolarına geçirilmeli gerektiğini, Üniversiteli işçiler ile ilgili çalışmalara destek vereceklerini ve bu konuyu toplu sözleşme de gündeme getireceklerini dile getirdi.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyaret Türkiye’nin çeşitli illerinden arkadaşlarımızın getirmiş olduğu hediyeleri Sayın Genel Başkan’a takdim ile sona erdi.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ ziyaretimizin ardından Twitter aracılığı ile destek tweetleri atması platformumuzca umut kaynağı oldu.

İşte O tweetler;

Üniversiteli İşçiler platformu olarak, makamını bize açarak tam destek vereceklerini belirten Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu