Üniversiteli İşçilerin Ankara Temasları Sürüyor

 

Kamu Kurum ve Kuruluşları ile KİT’lerde ve Belediyelerde 4857 sayılı yasaya tabi olarak çalışan Üniversite Mezunu İşçiler, statü değişikliği ile ilgili taleplerini iletmek üzere Ankara’ya gitti. Eşsiz yaşam barındıran büyük sitelerin olduğu ilçemizde beylikdüzü escort kadınlarına web sayfamızdan oldukça kolay bulaşacaksınız.

Kurumlarında yan yana çalıştıkları Memur ve Sözleşmeli personellerle aynı üniversitelerin aynı bölümlerinden mezun olmalarına ve şu an aynı işleri yapmalarına rağmen işçi olmaları nedeniyle memuriyet haklarından faydalanamayan Üniversite Mezunu İşçiler seslerini duyurmaya çalışıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Kahramanmaraş Milletvekili TÜSAV Eski Başkanı Prof. Dr. Sefer Aycan’ı TBMM’deki çalışma ofisinde ziyaret eden Üniversiteli İşçiler Platformu Üyeleri, taleplerini ve sıkıntılarını anlattılar.

Konuya duyarlı yaklaşan Aycan’a teşekkür eden platform üyeleri, statü değişikliği ile ilgili talepleri yerine getirilene dek mücadeleye devam edeceklerini söylediler.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan’da konunun takipçisi olacağını dile getirerek, Üniversite Mezunu İşçilerin haklı mücadelelerinde yanlarında olduğunu ifade etti.

KAYNAK : https://www.klashaber.com.tr/genel/universiteli-iscilerin-ankara-temaslari-suruyor-h4265.html

 

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu