Üniversiteli İşçiler ve Öğrenci Affında Sevindiren Açıklama

 

Üniversiteli işçiler ve af bekleyen öğrencilerle ilgili MHP ‘den önemli açıklama geldi. Halil Öztürk yaptığı açıklamada , düzenlemelerde son durumu aktardı.


Üniversiteli işçiler ve öğrenci affı hakkında açıklama.

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk bir açıklamada bulundu. Bengü Türk adlı kanalda Cem Açıkgöz ‘ün konuğu olan Öztürk, sosyal medya üzerinden gelen sorulara yanıt verdi. 

ÜNİVERSİTELİ İŞÇİLER: KANUN TEKLİFİ VERDİK

Üniversiteli işçilerin durumuna değinen MHP Milletvekili Öztürk , bunun için bir kanun teklifi hazırladıklarını ve Meclis Başkanlığına sunduklarını söyledi. Kanun teklifinin Meclis Başkanlığı ‘ndna sonra komisyonlara gönderileceğini söyleyen Öztürk , bu konu hakkında AK Partili isimlerle de görüştüklerini ifade etti. Öztürk açıklamasında, “Kanun tekflifini meclis başkanına verdik, Komisyona inmesini bekliyoruz. AK Parti Grup Başkanvekilleri ile konuyu paylaştık…” dedi.

ÖĞRENCİ AFFI

Öğrenci affı için sosyal medya üzerinden yoğun şekilde soru gelmesi sonrası bu konuya da değinen Öztürk , öğrenci affı ile ilgili çalışma yapacaklarını söyledi. 

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

KAYNAK : https://www.kamubulteni.com/milliyetci-hareket-partisi/universiteli-isciler-ve-ogrenci-affinda-sevindiren-aciklama-h20469.html

server yazılım lisansı

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu