Üniversiteli İşçiler Düzenleme Bekliyor

 

Kamuda çalışan üniversiteli işçiler, yetkili isimlerden düzenleme bekliyor. İşçiler sosyal medya üzerinde birleşti.


Ünivesiteli işçiler düzenleme bekliyor.

Kamu kurumları bünyesinde çalışmakta olan üniversiteli işçiler, sosyal medya üzerinden başlattıkları kampanyalarda seslerini duyurmaya çalışıyor ve düzenlemenin gelmesini bekliyor. Kalabalık semtimizde gaziosmanpaşa escort kadınlar kendi kişisel bakımlarına oldukça dikkat ederler.

Sosyal medya üzerinde mağduriyetlerini dile getiren üniversiteli işçiler şu şekilde sorunlarını dile getiriyor..

“Üniversiteli işçiler mağdur durumda. Unvan değişikliği yok , yetki yok , eşit işe eşit maaş yok, tayin yok vs . hiç bir hakkımız yok . Lütfen sesimiz olun .”

“İşimizi en iyisini yapmamiza yardımcı olun sadece önümdeki engeli kaldır üniversiteli işçileri memur statüsüne geçmesini sağlayın…”

“Kamu Kurumlarında işçi statüsünde çalışan Üniversite Mezunu İşçilerin Statü Değişikliği ile eğitimlerine (Diplomalarına) uygun Memur kadrolarına geçirilmesni talep ediyoruz.”

“Üniversiteli İşçiler başka bir kuruma tayin, atama durumu olmadığından aile bütünlügü bozulmakta anne, baba, eş ve çocuklarından ayrı yaşamak zorunda kalmaktadır. Sayın büyüklerimiz gerçekten mağduruz.”

“Üniversiteli İşçiler tayin , nakil imza yetkisi, görevde yükselme gibi haklardan yararlanamadıgı gibi mesleğimiz konusunda toplantılara seminerlere eğitimlere katılamamaktayız”

“Üniversiteli İşçiler olarak Kadro değil devlete ek bir yük getirmeden sadece statü istiyoruz”

“Sayın devlet başkanım @RT_Erdogan aynı bölümden mezun olduğumuz arkadaşla statü farklılıklarından dolayı mağduriyet yaşamak istemiyoruz. “

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

KAYNAK : http://www.kamubulteni.com/iskur-personeli/universiteli-isciler-duzenleme-bekliyor-h12190.html

 

 

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu