MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ARZU ERDEM’İ ZİYARET ETTİK

Üniversiteli işçiler platformu olarak 20 Şubat günü Ankara çıkarması kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Sayın Arzu ERDEM ziyaret edildi.


MHP Milletvekili Arzu ERDEM’in Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makam odasında gerçekleşen ziyarete Türkiye’nin çeşitli illerinden Ankara’ya gelen platform üyelerimiz katıldı.

İstanbul Milletvekili Arzu ERDEM’e statü değişikliği isteğimiz ile ilgili taleplerimizi sunduk. İstek ve temennilerimiz ile ilgi sunum dosyamızı arz ettik. Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteklerini istedik.

Statü değişikliği talebimiz ile ilgili bilgilerinin olduğunu belirten ERDEM, meclisin Pazar günü tatile gireceğini fakat tatil dönüşü ilk ilgileneceği işlerden birinin kamuda çalışan üniversite mezunu işçilerin statü değişikliklerini meclise taşıyacağını söyledi. En son adliyede çalışan mübaşirlerin yardımcı hizmetten genel idare hizmetlerine geçişi ile ilgili girişimlerinin sonuç verdiğini ve haklarını aldığını da belirten ERDEM, Allah’ın izniyle bu konuya da el atacaklarını ve çözeceklerini söyledi.

Yoğun gündemine rağmen ziyaretimizi kabul eden ve gösterdiği ilgiden çok memnun olan platform üyeleri Türkiye’nin çeşitli illerinden arkadaşlarımızın getirmiş olduğu hediyeleri Sayın Vekilimize takdim ile ziyaret sona erdi.

MHP Milletvekilimiz ERDEM ziyaretimizi sosyal medyadan paylaşması konuya olan ilgisini gösterdiğini belirten platform üyeleri Sayın ERDEM’in göstermiş olduğu ilgiden ve yapacağı çalışma hakkında bilgi vermesinden dolayı çok mutlu oldular.

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu