MHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ AKÇAY’I ZİYARET ETTİK

Üniversiteli işçiler platformu olarak 20 Şubat günü Ankara çıkarması kapsamında ikinci olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Sayın Erkan AKÇAY ziyaret edildi.

AKÇAY’ın Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makam odasında gerçekleşen ziyarete Türkiye’nin çeşitli illerinden Ankara’ya gelen platform üyelerimiz katıldı.

MHP Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY’a statü değişikliği isteğimiz ile ilgili taleplerimizi sunduk. İstek ve temennilerimiz ile ilgi sunum dosyamızı arz ettik. Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteklerini istedik.

Arz dosyamızı uzun uzun inceleyen Sayın AKÇAY; statü değişikliğimiz ile ilgili konuyu değerlendirmek için bir çalışma yaptıracağını, çalışma sonunda ne gerekiyorsa yardımcı olacaklarını belirtti. Konuya duyarsız olmadıklarını bir hak var ise ortada, MHP her zaman her konuda elini taşın altına koyabileceğini söyledi.

Gösterdiği ilgiden çok memnun olan platform üyeleri Türkiye’nin çeşitli illerinden arkadaşlarımızın getirmiş olduğu hediyeleri Sayın Genel Başkan’a takdim ile sona erdi.

MHP Grup Başkanvekili AKÇAY ziyaretimizi sosyal medyadan paylaşması konuya olan ilgisini gösterdiğini belirten platform üyeleri “Makamını bize açarak bizleri dinleyen Sayın Erkan AKÇAY’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dediler.

ERKAN AKÇAY tweet

BUNLARA GÖZ ATMADAN GEÇMEYİN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu